PROGRESS MAGNÉZIUM

PROGRESS MAGNÉZIUM

  • Progress Nutrition

  • Progress Magnézium 60 kapsúl

  • Formy magnézia, ktoré v tele  zastávajú najširšie spektrum funkcii 

  • Nevyhnutný v čase zvýšeného stresu – fyzického aj psychického

  • Pomáha prirodzenému biorytmu – ranné vstávanie a večerné zaspávanie bez problémov

  • Dôležitý pre správnu hormonálnu rovnováhu a správnu činnosť nervového systému

  • Napomáha optimálnej proteosyntéze, čo má dramatický vplyv na budovanie svalovej hmoty

  • BIO rastlinná kapsla

  • Maximálna kvalita surovín, neobsahuje ťažké kovy, plnivá, farbivá ani pomocné látky, ktoré môžu znižovať účinok

POPIS PRODUKTU

Zvýšenie energie, kvalitný a hlboký spánok, ranné vstávanie bez problémov, žiadne svalové kŕče a migrény, lepšie naberanie svalovej hmoty a spaľovanie tuku, znižovanie stresových hormónov, žiadna neodolateľná chuť na sladké – toto všetko je iba zlomok toho, čo môžete získať.

 

Vzhľadom na to, že magnézium je minerál, na ktorý je v súčasnosti deficitný každý človek, sme presvedčený, že jeho dopĺňanie je pre vás nevyhnutnosť, ak sa chcete vyhnúť problémom spomenutým vyššie.

 

Najdôležitejšie regeneračné procesy sa dejú počas spánku. Nekvalitný spánok je problém, s ktorým sa u našich klientov stretávame najčastejšie a to je problém, ktorý ovplyvňuje kvalitu nie len vášho tréningu, ale najmä celého dňa. Ak nemáte dostatok spánku, nemáte dostatok energie. Ak nemáte dostatok energie, kvalita vášho života ide rapídne dolu. Správne a kvalitné magnézium (nie nekvalitné formy z lekárne so 4% vstrebateľnosťou ako magnézium oxid) dokáže už v priebehu pár dní váš spánok radikálne vylepšiť.

 

Predstavte si, čo by to pre vás znamenalo, ak by ste dokázali zaspať do 5 minút, spali by ste celú noc bez prebudenia a vstávali by ste oddýchnutí a plní energie?

 

Magnézium reguluje v tele viac ako 350 enzymatických procesov (v súčasnosti sa odhaduje, že ide až o 600 procesov) a preto jeho deficit ovplyvňuje telo na všetkých úrovniach a pri stovkách klientov sme sa ešte nestretli s tým, že by ho na sebe niekto necítil.

 

Každá z foriem magnézia má svoju úlohu pri tom-ktorom telesnom procese a spojenie magnézia bisglycinát, magnézia aspartát a tri-magnézia di-citrát zastáva v tele najširšie spektrum funkcii. Všetko v jednom produkte v tej najvyššej kvalite, bez plnív, farbív a pomocných látok, bez ťažkých kovov v BIO rastlinnej kapsule.

 

Ak vás zaujíma zdravie vaše alebo vašej rodiny, investovaním do tohto produktu v žiadnom prípade nemôžete urobiť chybu. Prostredníctvom top kvality produktu Progress Magnézium dostanete magnézium, o ktorom hovoria niektorí vrcholový športovci, že je najkvalitnejšie magnézium na Slovensku, ktoré prináša hmatateľné výsledky.

 

Zloženie 1 kapsule: magnézium 74mg (19.7% ODD), magnézium bisglycinát 184mg (ODD nie je stanovená), tri-magnézium di-citrát 184mg (ODD nie je stanovená), L-magnézium aspartát 184mg (ODD nie je stanovená), BIO  rastlinná celulóza bez farbív

 

Dávkovanie: 1 kapsula denne alebo podľa doporučení

 

Vyrobené: Slovensko

 

Minimálna trvanlivosť: viď obal výrobku

 

Upozornenie: výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

 

Tento produkt bol na trh uvedený ako doplnok výživy. Produkt nemá schválené liečivé účinky a nie je liekom. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí a na suchom a chladnom mieste. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú publikované za účelom zvýšenia spotreby produktu, slúžia pre informačné účely. Použitie produktu vždy konzultujte so svojim lekárom.

ZAUJÍMAVOSTI

Horčík Magnesium (gr. Μαγνησία = názov oblasti v Grécku) je chemický prvok v Periodickej tabuľke prvkov, ktorý má značku Mg a protónové číslo 12. Je to mäkký, ľahký kov, ktorý rýchlo reaguje s kyslíkom i vodou; na vzduchu sa postupne pokryje vrstvou oxidu, ktorá ho chráni pred ďalšou oxidáciou. Takto je možné ho uchovávať pomerne dlhú dobu. Vďaka svojej pomerne veľkej reaktivite sa v prírode horčík vyskytuje len v zlúčeninách. Vo všetkých má oxidačný stupeň +II (Mg+2).

Ako nový prvok ho identifikoval Joseph Black v roku 1755, v čistom stave ho izoloval sir Humphry Davy v roku 1808 elektrolýzou zmesi horčíka a HgO.

Latinský názov je odvodený od mesta Magnésia v Tesálii, známeho starovekými ložiskami magnetických rúd. Slovenský názov pochádza z pozorovania, že niektoré zlúčeniny horčíka (predovšetkým horká soľ – MgSO4.7H2O) sú veľmi horké.

 SECURITY SYSTEMS SLOVAKIA, s.r.o. ⁞ Viedenská 88, 925 32 Veľká Mača, Slovensko ⁞ info(at)sesys.sk ⁞ +421 948 282 334